Čajové předplatné

OCHUTNEJ(TE) ČAJE A BYLINY!

MOTTO:

"Nestačí se konkrétního čaje/byliny jednou napít! Je potřeba se pití věnovat pravidelně a čaje i byliny pít opakovaně. Ke skutečnému poznání čajů a bylin se totiž musíte - a to doslova - propít!"
(Dr. Teaman, TeaDr.)


Máte tři možnosti:

1. pořiďte si předplatné,
2. vybírejte si z čajů a bylin (z toho co v předplatném již bylo - v přípravě),
3. nakupujte s výhodami v e-shopu NepustilTea.cz a v ostatních spřátelených mini e-shopech.

Je jedno, jakou cestou se vydáte :-). Můžete jen získat!  Pitím čajů a tuzemských i přespolních bylin si totiž vždy vylepšíte své zdraví!

27

S předplatným budete bez starostí, čaje a byliny si vás včas najdou:
svou zásilku s čajovým překvapením obdržíte vždy nejpozději v týdnu před změnou ročního období (jaro, léto, podzim, zima), tj. před jarní rovnodenností (do 20. března 2022 - astronomické jaro), před letním slunovratem (do 21. června 2022 - astronomické léto), před podzimní rovnodenností (do 23. září 2022 - astronomický podzim) a před zimním slunovratem (do 21. prosince 2022 - astronomická zima).

Four_Seasons_by_Alfons_Mucha,_circa_1897
obr.: Čtyři roční období, Alfons Mucha (1896)
(Autor: Alfons Mucha – Original file from Library of Congress; this version from trialsanderrors on Flickr - volné dílo)

Za nejvíc peněz nejvíc čaje a bylin + nejvíc výhod:
při pořízení nejširší verze předplatného obdržíte během roku 4 zásilky, tj. 1200 g čajů a bylin + velkou spoustu bonusů, překvapeních zdarma a v zimní zásilce navíc speciální poděkování formou zajímavého ("vánočního") dárku, což je slušná porce nejen pro pití a radost, ale i pro důkladné a neuspěchané poznávání světa čajů a bylin!

Jak to všechno je:
najdete popsáno v článku "Jak předplatné funguje?" a FAQ (časté dotazy - text v přípravě). Každou zásilku si můžete rozšířit o čaje a byliny z e-shopu NepustilTea.cz či ze spřátelených mini e-shopů.

P.S. Právě připravuji tradiční ašské čajosetkání příznivců čajů, bylin a velmi "živé" neživé přírody:

24.3.2022 (čtvrtek, 18:00 hodin, Muzeum Aš - zámeček) - "Čaj, byliny + neživá příroda Ašska"

ACP_na_sirku

Přijďte se inspirovat a užít klidu nad šálky skvělých čajů a bylin. Pojďte se přenést do časů před miliony a miliardami let, kdy vznikalo to, po čem denně šlapeme, co nás dalece přesahuje a co tu na 100% bude, až každý z nás - i lidstvo jako nepoučitelný celek -  zanikne. Máte jedinečnou možnost se něco nového dozvědět nejen o čaji - nejoblíbenějším nápoji světa ale i o "velmi živé" neživé přírodě Ašska. Zastavte se a prodlužte si život! Je totiž známo, že 

"Čas věnovaný pití čaje a pozorování neživé přírody se do života nezapočítává!"

(další informace viz Geologicke vycházky s čajem a bylinami)
(podívejte se na některé proběhlé degustace - Fotogalerie-vybrané akce 2007-2022)

P1010013_geologie_asska

("barevný" vícegenerační křemen ze zlomové poruchy - detail, "Dolnopaseký les", foto ZN, září 2020)

P.S. 2
Tento mini e-shop momentálně vytvářím. Omluvte proto různé nedostatky (chybějící obrázky, nefunkční odkazy, neúplné texty apod.), ... pracuji dnem i nocí na nápravě! :-). Počítám, že nejpozději do konce února bude vše OK :-)!