Čajové předplatné

OCHUTNEJ(TE) ČAJE A BYLINY!

MOTTO:

"Nestačí se konkrétního čaje/byliny jednou napít! Je potřeba se pití věnovat pravidelně a čaje i byliny pít opakovaně. Ke skutečnému poznání čajů a bylin se totiž musíte - a to doslova - propít!"
(Dr. Teaman, TeaDr.)


Máte tři možnosti:

1. pořiďte si předplatné ochutnávek čajů a bylin,
2. vybírejte si z toho, co již v ochutnávkách bylo,
3. nakupujte s výhodami v e-shopu NepustilTea.cz a v ostatních spřátelených mini e-shopech.

Je jedno, jakou cestou se vydáte :-). Můžete jen získat!  Pitím čajů a tuzemských i přespolních bylin si totiž vždy vylepšíte své zdraví!

27

S předplatným budete bez starostí, čaje a byliny si vás včas najdou:
svou zásilku s čajovým překvapením obdržíte vždy nejpozději v týdnu před změnou ročního období (jaro, léto, podzim, zima), tj. před jarní rovnodenností (do 20. března 2024 - astronomické jaro), před letním slunovratem (do 20 června 2024 - astronomické léto), před podzimní rovnodenností (do 22. září 2024 - astronomický podzim) a před zimním slunovratem (do 21. prosince 2024 - astronomická zima).

Four_Seasons_by_Alfons_Mucha,_circa_1897
obr.: Čtyři roční období, Alfons Mucha (1896), Autor: Alfons Mucha – Original file from Library of Congress; this version from trialsanderrors on Flickr - volné dílo

Za nejvíc peněz nejvíc čaje a bylin + nejvíc výhod:
při pořízení nejširší verze předplatného obdržíte během roku 4 zásilky, tj. 1200 g čajů a bylin + velkou spoustu bonusů, překvapeních zdarma a v zimní zásilce navíc speciální poděkování formou zajímavého ("vánočního") dárku, což je slušná porce nejen pro pití a radost, ale i pro důkladné a neuspěchané poznávání světa čajů a bylin!

Jak to všechno je:
najdete popsáno v článku "Jak předplatné funguje?" a FAQ (časté dotazy). Každou zásilku si můžete rozšířit o čaje a byliny z e-shopu NepustilTea.cz či ze spřátelených mini e-shopů.

Zvu vás na (již tradiční) Ašskou čajovou pohodu:

ACP_na_sirku

Přijďte se inspirovat a užít klidu nad šálky skvělých čajů a bylin. Pojďte se přenést do časů před miliony a miliardami let, kdy vznikalo to, po čem denně šlapeme, co nás dalece přesahuje a co tu na 100% bude, až každý z nás - i lidstvo jako nepoučitelný celek -  zanikne. Máte jedinečnou možnost se něco nového dozvědět nejen o čaji - nejoblíbenějším nápoji světa ale i o "velmi živé" neživé přírodě Ašska. Zastavte se a prodlužte si život! Je totiž známo, že 

"Čas věnovaný pití čaje a pozorování neživé přírody se do života nezapočítává!"

Mrkněte na stránky o geologických vycházkách, podívejte se na některé proběhlé degustace a blog o geologii Ašska :-)!

P1010013_geologie_asska

P.S.
Tento mini e-shop momentálně vytvářím. Omluvte proto různé nedostatky (chybějící obrázky, nefunkční odkazy, neúplné texty apod.), ... pracuji dnem a nocí (i mezi tím) na nápravě! :-)...